Zakłady przedmeczowe Poniedziałek Łódź

Premierowa odsłona toczyła się początkowo przy przewadze kędzierzynian (5:2, 9:5). W środkowej części seta gospodarze powiększyli zaliczkę do pięciu oczek (16:11) i wówczas siatkarze Jastrzębskiego Węgla ruszyli do odrabiania strat i wyrównali po serii wygranych akcji (16:16). Zacięta walka trwała do samego końca. Po asie serwisowym Tomasza Fornala goście mieli piłkę setową (24:23), ale Kamil Semeniuk doprowadził do rywalizacji na przewagi. W niej jastrzębianie mieli dwie kolejne piłki setowe, ale ostatecznie to gospodarze rozstrzygnęli partię na swoją korzyść po ataku Norberta Hubera (28:26).. . .

Zakłady na żywo Darmowy zakład

. . . Premierowa odsłona toczyła się początkowo przy przewadze kędzierzynian (5:2, 9:5). W środkowej części seta gospodarze powiększyli zaliczkę do pięciu oczek (16:11) i wówczas siatkarze Jastrzębskiego Węgla ruszyli do odrabiania strat i wyrównali po serii wygranych akcji (16:16). Zacięta walka trwała do samego końca. Po asie serwisowym Tomasza Fornala goście mieli piłkę setową (24:23), ale Kamil Semeniuk doprowadził do rywalizacji na przewagi. Szczeliny Ekskluzywny bonus.

Zakłady . . . . . . . . . . . . . Zakłady na żywo Darmowy zakład.W środkowej części seta gospodarze powiększyli zaliczkę do pięciu oczek (16:11) i wówczas siatkarze Jastrzębskiego Węgla ruszyli do odrabiania strat i wyrównali po serii wygranych akcji (16:16). Zacięta walka trwała do samego końca. Zakłady.
Czytałeś artykuł " Zakłady przedmeczowe Poniedziałek Łódź "

Makale etiketleri: Gry z zakładami Kwiecień,Prognozy dla sportu Lato Płock